Odmień swój ogród

Usługi ogrodnicze

Doświadczenie

Doświadczenie w naszej branży stawiamy bardzo wysoko, jednak mimo tego, że jest ono duże - nigdy nie spoczywamy na laurach! Każda kolejna realizacja jest dla nas wspaniałym wyzwaniem, które poszerza naszą wiedzę i umiejętności!

Precyzja

Precyzja, szczegółowość, sumienność - dzięki tym rzeczom możemy wykonać dla Państwa dobrą pracę. Cechuje nas skupienie na wybranej realizacji i indywidualne podejście do klienta. Wykonując dla was usługę poświęcamy się jej w 100%!

Terminowość

Wiemy jak dla każdego z nas ważny jest czas, dlatego umówione z klientem spotkanie jest dla nas rzeczą najważniejszą i nie muszą się państwo martwić, że się na nie spóźnimy. Dodatkowo staramy się zawsze dostosować do waszych widełek czasowych.

Usługi ogrodnicze

Całoroczna pielęgnacja ogrodów

Nulla nec lacinia nibh. Duis venenatis et odio at rutrum. In hac habitasse platea dictumst. Aenean diam purus, hendrerit et consequat nec, porttitor et nibh. Nunc nec justo nisl. Integer blandit efficitur ex, luctus blandit tortor porta eget. Fusce egestas justo leo, non lobortis enim aliquam at. Sed at hendrerit erat, sit amet ornare lorem. 

0 %
Zadowolonych klientów
0
Zasadzonych roślin
0
Lat doświadczenia
0
Zaprojektowanych ogrodów

Nie masz czasu na pielęgnację swojego ogrodu?

Zadzwoń, zrobimy to za Ciebie!

Usługi ogrodnicze Kraków

Nasze przykładowe realizacje

Usługi ogrodnicze

Bądźmy w kontacie

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.  Rzetelnie i konkretnie odpowiemy na wszelkie zapytania.

F.A.Q

Pytania i odpowiedzi

Zawsze staramy się dostosowywać do potrzeb naszych klientów, możesz do nas zadzwonić w każdej chwili od poniedziałku do soboty.

Jak najbardziej, chętnie pomożemy Państwu przy doborze roślin, a nawet pojedziemy na wspólne zakupy.

Do każdego klienta i każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dlatego ceny naszych usług zależne są od Państwa potrzeb.

Tak, posiadamy wykształcenie, które pozwala nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie i doświadczenie, które poszerzamy przy każdej realizacji

Jako nieliczni – za dodatkową opłatą – pomożemy Państwu zutylizować odpady zielone

Copyright © 2021. Usługi ogrodnicze Ewa Majcherczyk