Motomagic Tarbobrzeg

Zapewniamy transport pojazdów dla naszych klientów

Co możemy dla Ciebie zrobić?

172106510_282963000077416_2132696456212208016_n

1

Naprawy blacharskie

Nasza firma naprawia samochody, zarówno po drobnych usterkach, jak np. urwane lusterko czy zarysowany błotnik, poprzez zardzewiałe elementy, ale też po naprawdę poważnych kolizjach czy wypadkach drogowych.

Prace blacharskie wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technik naprawczych, przy użyciu specjalistycznych urządzeń najlepszych marek.

Kładziemy nacisk na jakość, doświadczenie, które wykorzystujemy podczas każdej kolejnej naprawy oraz indywidualne podejście do klienta. Śmiało możemy powiedzieć, że świadczymy usługi blacharskie na najwyższym poziomie!

 

Lakierowanie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi lakiernicze dowolnych elementów jak i całych samochodów. Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe to usługi, do których wykonania wymagana jest wysoka precyzja i wiedza oraz stosowanie materiałów najwyższej jakości, dlatego wszystkie czynności wykonujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi, pozwalających na bardzo precyzyjne przeprowadzenie pracy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, drobne poprawki karoserii jak i lakierowanie całego auta, nie jest to dla nas żadnym problemem.

Dlatego jeśli twoje auto potrzebuje naprawy lub renowacji, nie czekaj i skontaktuj się z naszą firmą, a wysokiej jakości naprawy lakiernicze sprawią, że przywrócimy auto do idealnego stanu.

 

2

3

Mieszalnia lakierów i artykuły detailingowe

Dobre dopasowanie, a także wysoka powtarzalność koloru to najważniejsze parametry mieszalni lakierów samochodowych.

Kolory lakierów dla motoryzacji dobieramy komputerowo.  Dobieramy wszystkie rodzaje lakierów: lakiery bazowe, akrylowe, a także dla przemysłu np. poliuretanowe. 

Dobór lakieru i jego przygotowanie to nie lada wyzwanie. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość produktów, profesjonalny dobór kolorystyczny oraz fachową obsługę. Oprócz lakierów, w naszym sklepie możesz zakupić wszelkie produkty kosmetyczne dla twojego samochodu.